KURUMSAL

Seren Dayanıklı Tüketim Mamulleri Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi ticari faaliyetlerine Şubat 2004 tarihinde Mersin Yolu üzerindeki 8.000 metrekare kapalı alana sahip ofis ve deposunun bulunduğu binada başladı. 2015 yılında yeni yerinde 10.000 metrekare kapalı alanı ile hizmetlerine devam etmektedir. Şirketimizin kurucusu ve halen Yönetim Kurulu Başkanı olan Mehmet GİZER’ in kontrolünde ticari hayatına devam etmektedir. Başlangıçta 15 kişiden oluşan personel sayımız, bugün sadece 25 kişiden oluşan satış kadromuzla beraber toplam 85 kişiye ulaşmıştır. Şirketimizin misyonu güven ve dostluğa dayanan ilişkileri ana prensip kabul ederek, bayii ve müşteriler ile birlikte büyüyen, gelişen ve çağdaş çizgiler taşıyan bir marka olabilmektir.

Şu anda dayanıklı tüketim mamulleri pazarında sizlerin de yakından tanıdığı sektörümüzün en popüler ve güçlü firmaları ile çalışmaktayız. Ana ürün grubumuzu oluşturan beyaz eşya, ev aletleri ve klima ürün gruplarında dünya markaları SAMSUNG, HOTPOINT-INDESIT, AEG ve VESTFROST ile çalışmaktayız. Elektronik grubunda yine SAMSUNG & TELEFUNKEN, ticari soğutma ve dondurma ürünlerinde ŞENOCAK markalarının ürün grubuna göre tüm Türkiye veya bölge toptan satıcılığını yapmaktayız.

Bünyemizde bulundurup dağıtımını yaptığımız ürünlerle Türkiye’de tek bir çatı altındaki en hızlı, en kapsamlı ve en kaliteli ürün gamını sizlere sunmaktayız.

Hedefimiz ürün satışlarımızdaki artışın devamlı hale getirilmesi, gerek hizmet ettiğimiz markalara gerekse iş ortağımız bayilerimizle beraber toplumumuza faydalı olmaktır. Bunun için Manavgat’tan Van’a kadar, İç Anadolu, Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu bölgelerine yayılmış geniş coğrafyadaki bayilerimizle çaba göstermekteyiz.

> Misyon

Doğru kalite ve fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazemiz ile tüketicilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak

> Vizyon

Kaliteli, Yenilikçi ve doğru ürünler sunarak Türkiye genelindeki bayilerimize kendini güvende ve üst düzey kazanç sağladığını hissedeceği ve bunları keyifle nihai tüketiciye sunacağı ürünler sunabilecek bir firma olmak.